Branża budowlana Zakupy

Wytrzymałe blachy trapezowe na dach – niedrogie rozwiązanie

Zobacz, gdzie zamówić blachy trapezowe na dach, wejdź na regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe na dach tworzą odporne pokrycie, są tanie i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Trapez na dach – niedroga a jednocześnie trwała blacha

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Materiał jest ceniony też z uwagi na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej stosowana do kładzenia pokryć dachowych i może być doskonałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką wytrzymałością na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie może być położona blacha trapezowa?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Korzystnie prezentuje się na budynkach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych okoliczności nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie także perfekcyjnie prezentować się jako uwieńczenie magazynów, wiat albo obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową wypada kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż towar jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. orynnowanie dachu.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08