Zakupy

Smary, farby, sadze i oleje usunie pasta BHP do rąk

Sprawdź, gdzie kupić pastę BHP do rąk, wejdź na http://tinyurl.com/y6vjozeb

Pracownicy warsztatów samochodowych, kominiarze, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych czy rzemieślnicy – to zaledwie niektóre z grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, których ciężko usunąć ze skóry. Są nimi przede wszystkim różnego typu smary, sadze, farby, oleje, jak również, w nieco mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobowiązani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na usunięcie takich pobrudzeń. Najbardziej skuteczne są pod tym względem pasty BHP.

Pasty do rąk – kiedy się je stosuje?

Pasta do rąk odróżnia się od innych środków myjących stosowanych na co dzień w zwykłych domach. Z uwagi na fakt, że jest stosowana do czyszczenia niezwykle uporczywych zabrudzeń, powinna cechować się stosownymi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci takich past dodają do nich drobinki minerałów lub specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, które usuwają zanieczyszczenia z zagłębień w skórze. Zarówno środki myjące stosowane w paście BHP do rąk, podobnie jak zabrudzenia, które one czyszczą, mają drażniące działanie. Dobrze zatem, żeby pasta zawierała dodatkowo substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Gdzie przydadzą się pasta BHP do rąk?

Jak już nadmieniliśmy, pasta BHP do rąk ma zastosowanie głównie w zakładach usługowych, rzemieślniczych i przemysłowych. Oczywiście przyda się także w gospodarstwa domowych – okaże się bardzo pomocna podczas porządków bądź w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach należy sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają z kolei bardziej oszczędne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]