Urządzanie domu Zakupy

Rolety zaciemniające – stuprocentowa kontrola światła

Dla kogo roleta typu 100 procent zaciemnienia lub roleta dzień i noc zaciemniająca będzie najwłaściwszym wyborem? Kiedy warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie w pomieszczeniach? Atutów tych produktów jest pełen wachlarz, a kontrola ilości światła nie jest ich jedyną ciekawą cechą. W przypadku rolet dzień i noc całkowite zaciemnienie nie jest możliwe, ale w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Który model najlepiej spełni oczekiwania w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz podpowiedź.

Plusy rolet dzień i noc i rolet 100% zaciemnienia

Totalna możliwość kontroli ilości promieni słonecznych wpuszczanych do wnętrza to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień i noc mają szereg wspólnych zalet i mocnych stron. Pierwsza z nich to możliwość montażu tych rolet zarówno na oknach PCV, jak i z drewna. Pozostając w temacie montażu – jest on banalnie łatwy, zupełnie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia, użycia śrub czy gwoździ. Z samodzielnym założeniem rolety 100% zaciemnienia lub rolety dzień i noc da sobie radę każdy.
Wiele kolorów w ofercie sprawia, że produkty te odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień noc dostępne są również w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasów materiałów w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą stać się elementem ozdabiającym mieszkanie.

Rolety zaciemniające w Krakowie, Trójmieście i innych miastach Polski

Rolety zaciemniające są wytwarzane przez wiele wiodących marek i producentów. Podczas zakupów rekomendujemy wybór polskiej firmy – producenta rolet zaciemniających. Trójmiasto, Warszawa lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję rolet. Na żądanie klienta istnieje również możliwość spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie posiadających standardowego rozmiaru.