Urządzanie domu Zakupy

Rolety na okna? Tylko od polskiego producenta

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie zaaranżować swój pokój? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może całkowicie przeobrazić styl i wygląd pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Za sprawą takiej przesłony można dodać koloru dowolnemu wnętrzu lub nadać mu intymnego i przytulnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc doradzi, jak podjąć trafne, zakupowe decyzje.

Jak wybrać rolety okienne?

Jest mnóstwo fasonów wewnętrznych rolet okiennych . Można je podzielić według rozmaitych kryteriów. Jeśli idzie o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wykonane z nowoczesnych tkanin, charakteryzujących się różnym zakresem przepuszczania światła. Jest to zazwyczaj poliester – prosty do czyszczenia i wygodny w utrzymaniu.
Z uwagi na funkcje dzielimy rolety na okienne i ścienne. Inne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym rodzajem są rolety dzień i noc typu zebra lub 100% zaciemnienia.
Następna klasyfikacja to rolety standardowe lub na wymiar. Drugi typ jest zalecany do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z dużą liczbą segmentów albo wieloma dekoracyjnymi detalami. Jeśli chodzi o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z aktualnymi, wnętrzarskimi nurtami.

Czy rolety okienne są drogie?

Z uwagi na fakt, iż rywalizacja na rynku rolet jest duża, tak jak stale rosnące grono producentów, obecnie rolety można nabyć w nad wyraz atrakcyjnych cenach. Regularne ceny są niskie, a do tego zdarzają się także promocje i akcje specjalne, kiedy produkt można kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są niedrogie i właściwie na każdą kieszeń.
Nowoczesne projekty, bogata kolorystyka i bezinwazyjny montaż powodują, że taka przesłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Koszt zakupu w stosunku do jakości i długiej żywotności rolety jest nad wyraz atrakcyjny, dlatego nie brak miłośników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz.