Urządzanie domu Zakupy

Rolety dzień i noc – dla fanów pełnej kontroli

Rolety dzień i noc są jednym z uwielbianych rodzajów rolet. Roleta dzień noc jest znakomita do wnętrza dla osób, które chcą mieć kontrolę nad ilością światła wpadającego do pomieszczenia. To także fantastyczny sposób na zaaranżowanie pokoju, w którym chcemy odrobiny prywatności – do sypialni, pokoju dziecka lub gabinetu, ale bez efektu całkowitego zaciemnienia. Najpopularniejszy rodzaj rolet dzień noc to zebra. Rolety dostępne są w wielu rozmiarach (standardowym, mini lub na wymiar) oraz rozmaitych wariantach kolorystycznych.

Roleta dzień noc zebra w pokoju dziecka i salonie

Popularna roleta dzień noc zebra to model składający się z pasów w różnych barwach. Trójkolorowa tkanina lub rolety w pasy o tej samej barwie, a różnych odcieniach, to następny pomysł na zaaranżowanie i ożywienie Twojego wnętrza.
Z jakim pokojem będą współgrać rolety dzień noc? Możliwości są praktycznie nieograniczone. Odpowiednio dobrana barwa stonuje lub ożywi atmosferę wnętrza. Umiarkowany poziom zaciemnienia zagwarantuje mini roleta dzień noc, dlatego dobrym pomysłem jest zamontowanie jej w salonie lub innych pomieszczeniach, w których nie życzymy sobie nadmiaru światła, ale nie wymagamy stuprocentowego zaciemnienia. Może to być też łazienka lub pokój noworodka.

Rolety dzień noc – dalsze przykłady zastosowania

Poza wymienionymi już wcześniej pomieszczeniami, w których nadmiar światła może zakłócić odpoczynek lub drzemkę, istnieje jeszcze kilka pomysłów na zastosowanie rolet dzień i noc. Jakich? W pokoju, gdzie duża powierzchnia jest przeszklona. Masz taki salon? Postaw na roletę dzień noc, która pomoże Ci w regulacja natężenia światła lub zaciemnienia, chociażby w trakcie wieczornych seansów z rodziną.
Rolety dzień i noc wkomponują się również w każde awangardowe wnętrze, w którym nie sprawdzą się firanki i klasyczne zasłony. Rolety w pasy – poza umożliwieniem zaciemnienia – pełnią też rolę dekoracyjną. Szerokie spektrum kolorystyczne i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że wnętrze może nabrać nowatorskiego bądź minimalistycznego charakteru. Reasumując: skorzystaj z rolet dzień i noc, jeśli chcesz osiągnąć efekt częściowego zaciemnienia.