nabłyszczacz do zmywarki, płyn do zmywarki
Zakupy

Prowadzisz restaurację? Zaopatrz się w płyn i nabłyszczacz do zmywarki

O ile w mieszkaniu posiadanie zmywarki częstokroć nie jest niezbędne, to w lokalach gastronomicznych trudno byłoby bez niej utrzymać jakiekolwiek talerze i sztućce w czystości. Powodów, dla których opłaca się wyposażyć kuchnię lokalu gastronomicznego w nawet więcej niż jedną zmywarkę jest wiele, lecz najważniejsze z nich to efektywność i staranność mycia. Nawet mała kafeteria generuje spore ilości brudnych naczyń. Ich wymycie bywa niezwykle kłopotliwe – szczególnie, iż muszą być one perfekcyjnie czyste. Trzeba jednak pamiętać, że skuteczność pracy zmywarki w ogromnym stopniu zależy od tego, jakich środków do zmywarek użyjemy.

Środki do zmywarek – typy i zastosowanie

Najistotniejsze preparaty do zmywarki to przede wszystkim preparaty myjące. To, co znajduje się w ich składzie, od ich zastosowania. Są pośród nich środki używane do mycia przypalonych i pokrytych tłuszczem naczyń, a także wybielacze, które wykorzystuje się do filiżanek i pozostałych elementów zastawy herbacianej czy kawowej. Istotną kategorią są ponadto środki do czyszczenia zmywarek – ich stosowanie jest niezbędne, by zmywarka była skuteczna i nie pozostawiała zabrudzeń na zastawie stołowej. W lokalach gastronomicznych, których ranga w znacznej mierze zależy od wyglądu naczyń, warto też korzystanie z nabłyszczającego płynu do zmywarki.

Jak zaopatrzyć się w profesjonalne środki do czyszczenia zmywarki?

Nabłyszczacze i płyny do zmywarek dostępne w regularnej sprzedaży nie sprawdzają się w branży gastronomicznej. Ich wydajność nie jest odpowiednia, a dodatkowo sprzedawane są one w małych opakowaniach. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem dla firm gastronomicznych będzie zatem nabycie preparatów do zmywarki w sklepie z chemią przemysłową. Złożenie zamówienia na pewno jest łatwe, bo wszystkie łączące się z tym formalności można wykonać online.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]