Motoryzacja Zakupy

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Renault części Kraków. Uzyskaj więcej informacji na france-car.com.pl

Auta Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy silnika, układu chłodzenia, podwozia oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się właściciele Clio. Analogiczne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]