Branża budowlana Zakupy

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Dowiedz się więcej o drzwiach drewnianych

Drzwi drewniane wewnętrzne to w dalszym ciągu wspaniałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach zaaranżowanych w tradycyjnym stylu. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Opisujemy najistotniejsze cechy i opcję wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z sosny, mahoniu i dębu

Drewno to organiczny surowiec, który odpowiednio konserwowany utrzyma się w nienaruszonym stanie nawet dziesiątki lat, a zastosowany jako element aranżacji pomieszczenia sprawia, że staje się ono ciepłe i bardziej nastrojowe. Obecna technologia pozwala doskonale łączyć cechy drewna z zapotrzebowaniem współczesnego odbiorcy, co owocuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się gustownym wyglądem i wysoką ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się właściwą izolacją termiczną oraz niewielkim poziomem rozszerzalności – czyli nie ulegają odkształceniu. Możliwość wykończenia ich powierzchni dowolnym kolorem, bejcą bądź lakierem powoduje, że tego rodzaju drzwi sprawdzają się w wnętrzach przeróżnego typu – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i mieszkaniach zaaranżowanych w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z mahoniu, sosny czy dębu, wersje z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi oraz krocie innych wariantów, które zachwycają estetyką i doskonale wyglądają przez dziesięciolecia.

Szkło fazowane i witrażowe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Chcesz założyć w swoim pokoju albo gabinecie skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub nieszablonowych rozmiarach? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto zlecić to zadanie doświadczonym producentom, którzy oferują nieodpłatny pomiar, fachowe konsultacje, a także możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, a przy tym daje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do indywidualnych zamierzeń klienta i np. wypełnić je szybami – m.in. szkłem fazowanym, wypukłym lub piaskowanym, co wyraźnie podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być także wyposażone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]