Hobby Zakupy

Namioty imprezowe – zastosowanie

Nic bardziej nie zachęca do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się tańcami lub pysznym jedzeniem bez strachu, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Gdzie możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do sal – doceniamy możliwość biesiadowania pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych, bankietach. Namioty imprezowe zdadzą egzamin zarówno podczas hucznego przyjęcia na 100 osób, jak i skromnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot imprezowy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Dla kogo namioty na imprezy?

Namioty na imprezy przydadzą się głównie osobom planującym przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom firm przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zlecane im przez klientów. Namiot imprezowy to podstawowy element letniej zabawy!

Charakterystyka namiotu na imprezy

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto główne cechy, którymi powinny odznaczać się najwyższej jakości namioty na imprezy . Sprzedaż tego asortymentu odbywa się zwykle poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Do wyboru mamy także maskownice w kilku kolorach.