Branża budowlana Zakupy

Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Jeśli chcesz kupić kontenery rolkowe, kliknij tutaj

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontener na gruz – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy sporo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy często stosowane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]