Zakupy

Jak wybrać najlepsze czyściwo przemysłowe?

Zamów czyściwo celulozowe na http://tinyurl.com/yyn8paac

Profesjonalne czyściwa przemysłowe pomagają utrzymać najwyższe normy higieny w wielu przedsiębiorstwach. Jakie produkty są obecnie dostępne w sprzedaży? Na co powinno się zwrócić uwagę przy dobieraniu czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich sektorach gospodarki się go używa?

Czyściwa techniczne to wyroby specjalnego zastosowania – są powszechnie używane w rozmaitych gałęziach przemysłu, przykładowo w zakładach przemysłowych, na myjniach, w branży chemicznej, a także wielu innych sektorach gospodarki, gdzie niezbędne są mocne i chłonne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe wspaniale radzi sobie z tłuszczem, kurzem, zaschniętym brudem, kałużami z oleju, jak również pozostałymi zabrudzeniami oraz rozchlapanymi płynami, może także być wykorzystane do przecierania szyb czy polerowania delikatnych przedmiotów. Profesjonalne czyściwa skutecznie zastępują standardowe szmatki, są delikatne dla skóry, a zarazem niezwykle chłonne, elastyczne oraz mocne

Włókninowe i uniwersalne – warianty czyściw technicznych

W sprzedaży znajdziemy wszelkiego rodzaju czyściwa techniczne. Fundamentalny podział rozróżnia czyściwa z papieru i z włókien. Dla potrzeb gastronomii stworzono czyściwa przystosowane do kontaktu z pokarmami. W sklepie Verde Avis znajdziesz produkty uniwersalne, włókninowe do wrażliwych nawierzchni, niepylące czyściwa do polerowania, do usuwania trwałych zabrudzeń, a także produkty w opakowaniach ochronnych, które nie schną i mogą być wykorzystane do sprzątania różnych powierzchni bez użycia wody. Wysokiej jakości czyściwa techniczne dostępne są jako ściereczki na rolce oraz w tradycyjnej formie.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]