Zakupy

Hurtowe ilości butelek szklanych i słoików – gdzie zamówić je tanio i szybko?

Pełną ofertę hurtowni słoików zobaczysz na superbutelki.pl.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż znaczna część rynku towarów spożywczych należy do gigantycznych koncernów, jest to jednocześnie sektor, w którym świetnie radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile trafią do klienta ze swoim smakowitym, niszowym bądź ekologicznym wyrobem. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać zapakowane tak, by towar długo zachował świeżość, a więc np. w szklane słoiki oraz butelki. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są ekologiczne, ponieważ poddać je recyklingowi.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od lokalnego dostawcy

Oczywiste jest, że oferty od dystrybutorów adresowane do odbiorcy indywidualnego różnią się dostrzegalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. oliwę, marmolady lub piwo kraftowe, będzie zużywać rok w rok nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy. Zakup butelek oraz słoików w hurcie będzie w związku z tym dla niego nie tylko formą optymalizacji kosztów, ponieważ zamawiając towar w hurtowych ilościach zazwyczaj można liczyć na znaczny rabat od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań szklanych znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u krajowego hurtownika butelek oraz słoików. W ten sposób też otrzyma opakowania o wiele szybciej.

Dostawca opakowań szklanych – co dostaniemy w jego ofercie?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki szklane świetne do rozlewania piwa, wina lub soków. Dowożone są one do odbiorcy na paletach mieszczących – zależnie od objętości opakowań – po 800, 1700, a nawet 2700 sztuk wybranego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą też odebrać zakupiony towar osobiście z magazynu hurtowni. Wraz z paletą słoiczków bądź butelek hurtowo można dodatkowo kupić odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]