Zakupy

Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Potrzebujesz etykiet na wódkę weselną? Sprawdź superbutelki.pl.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od setek lat i od samego jego początku najczęściej wręczanym i, oczywiście, równie entuzjastycznie akceptowanym upominków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na osiemnastkę, urodziny lub wesele. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli inni goście przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety weselne – podziękuj gościom za przybycie

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko są postawione na stołach, ale również coraz częściej młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką na koniec przyjęcia. Taki prezent jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przybycie na ślub. Jednak takie butelki z wódką mogą też stać się w fajną pamiątką, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy personalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety na wódkę weselną, na których można dodać informację o imionach Pana i Pani Młodej, miejscu i dacie wesela lub podziękowanie za przybycie. Etykiety na butelki można zamówić w różnorodnych barwach i wzorach, wobec tego bez trudu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od fantazji zamawiającego. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber czy inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub imprezie urodzinowej.

Personalizowane etykiety na bimber – udekoruj swoje trunki

Etykietami z własnym tekstem można dekorować flaszki z domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie robisz wina, soki bądź nalewki, a potem wręczasz je kolegom lub rodzinie nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę zwyczajnej flaszki. Dodatkowo butelki można również oznaczać przy użyciu różnobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]