Zakupy

Delikatesy online – usługa dla wielu grup odbiorców

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak korzystnej oferty zakupów spożywczych przez internet!

Nie da się uciec od konieczności robienia zakupów spożywczych. Bez szeregu przysmaków da się przeżyć, jednak bez zdrowych owoców oraz warzyw jest raczej ciężko. Niestety częstokroć sytuacja zawodowa czy życiowa powoduje, że coś tak przyjemnego jak zakupy, może być czynnością kłopotliwą. W takim przypadku sporym udogodnieniem jest możliwość wykonania zakupów z dostawą do domu.

Zakupy spożywcze przez internet to wygoda i oszczędność czasu

Powszechność internetu przyspieszyła w ostatnich kilkunastu latach rozkwit sprzedaży online w naszym kraju. W związku z nieprzerwanie przekształcającym się rynkiem oraz potrzebami odbiorców, dużo biznesów korzystających dotąd tylko z tradycyjnych kanałów handlu, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tym kierunku skierował się też sektor spożywczy, który zazwyczaj sporadycznie oferował zakupy z dostawą do kupującego. Dzisiaj z delikatesów online korzysta sporo różnorodnych grup konsumentów. To m.in. rodzice noworodków, osoby pracujące w systemie zmianowym, który nie pozwala im wykonać zakupów w porach umożliwiających znalezienie w markecie świeżych artykułów, osoby zajmujące się opieką schorowanych członków rodziny, a także osoby w starszym wieku, dla których częste wizyty nawet w pobliskim sklepie mogą być zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych z dostawą do domu korzysta się również dla komfortu – to niesamowita oszczędność czasu, który można poświęcić na hobby albo spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – co w nich nabędziesz w Krakowie?

Zamawiając zakupy przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek możemy wybierać spośród szerokiej bazy produktów wysokiej jakości, nie tylko warzyw i owoców, ale także mięs, ryb oraz wędlin wytwarzanych wyłącznie przez sprawdzonych i rzetelnych polskich dostawców. Poza tym sklep ma w asortymencie smakowite, polskie pieczywo pochodzące z piekarni legendarnej nie tylko w dzielnicy Kazimierz. Sprawunki zamówione w delikatesach online Skowronek są dowożone na wybrany adres w ciągu 48h, a za zakupy za określoną sumę oferowana jest bezpłatna dostawa. Za zakupy można zapłacić kartą w chwili odbioru.

Nasze dane kontaktowe:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]