chemia przemysłowa, ekologiczne środki czystości, środki do czyszczenia
Zakupy

Czystość każdej powierzchni – o środkach higienicznych

By utrzymać czystość – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – potrzebne są stosowne sprzęty oraz środki. O ile do zwykłych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to dużo zadań będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zapewniając szybkie sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i sprzedawcy chemii przemysłowej?

Chemia przemysłowa – likwidacja zabrudzeń różnego typu

Asortyment profesjonalnej chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie firm wytwarzających i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy brud z różnorodnych powierzchni – również tych chropowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o usuwaniu charakterystycznych zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, ognisk pleśni, graffiti czy też tłustych osadów.

Chemia przemysłowa – ochrona powłok

Profesjonalne środki czystości umożliwiają również na pielęgnację oraz zabezpieczenie powłok szczególnie narażonych na wandalizm i szkodliwe działanie różnych czynników. Znajdziemy pośród nich preparaty chroniące przed graffiti, środki do osłony metali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, a także specjalne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto wspomnieć, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale również nadają im ładny wygląd.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]