Sport Zakupy

Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

Kup czapraki dla koni

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające podczas jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – budowa i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które zapewniają koniowi wygodę, a przy tym chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw bardzo dobrze chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz zainwestować w wysokiej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wyprodukowane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem, posiadające siateczkę absorbującą pot koni bądź wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, by bardzo dobrze dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a także podnosiły wygodę jazdy. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także wyróżniają się wizualnie. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]