Zakupy

Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

Dalsze informacje o naszyjnikach celebrytkach

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane sprawia, że każdy łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek i celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – złota, srebra, jak również srebra pozłacanego, a więc mogą je kupować wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie ozdobą – najczęściej niesie też z sobą przesłanie, zawarte w symbolice wisiorka albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to gwiazda, serduszko, kółeczko pełne lub z dziurką, żyletka, słonik czy symbol nieskończoności. Kobiety zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również pasującego znaczenia. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem niepokorności oraz ponadprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]