Motoryzacja Zakupy

Boxy dachowe – wygodna podróż z dużym bagażem

Znajdź box dachowy na ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca przewóz znacznej ilości bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku jest dostępnych mnóstwo typów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na uszkodzenia, rdzę czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Oczywiśćie, typ bagażnika musi być odpowiedni do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – nieskomplikowany montaż

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają sporą ładowność, a korzystanie z nich jest niebywale komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest prosty i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to bardzo użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują zwłaszcza osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy w środku auta.

Nasze dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]