Branża budowlana Zakupy

Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Chcesz kupić blachę na rąbek stojący? Sprawdź www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości różnią ją od innych pokryć dachowych? Dlaczego warto w nie zainwestować? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – do różnorodnych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący zyskują coraz szersze grono sympatyków, bowiem wspaniale godzą funkcjonalność z walorami estetycznymi. Pięknie wyglądająca oraz odporna na uszkodzenia blacha na rąbek może być używana zarówno w przypadku nowych budynków, jak i obiektach budowlanych, w których nieodzowna jest wymiana paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, jak również na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek są dostarczane na plac budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Charakteryzują się nieskomplikowanym i równocześnie błyskawicznym montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest niepodatne na korozję, wytrzymałe oraz doskonale pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (np. do stylu dworkowego bądź minimalistycznego).

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla zwykłych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem wykorzystanej technologii oraz trwałości. Panele te są produkowane z grubej blachy wykończonej dodatkową warstwą zapewniającą protekcję przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie UV oraz woda. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w licznych modelach, co pozwala na dobranie jej do indywidualnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają także wpływ na redukcję kosztów związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał wprost w sklepach budowlanych.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08