Zakupy

Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Znajdź balon na wino.

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak do wina – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy podarunek dla znajomych – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również znakomita ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez trudu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe balony do wina wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]