Zakupy

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Znajdź słój z kranikiem

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że chętnie jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania lemoniad, oranżad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego atutem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]