Urządzanie domu Zakupy

Akcesoria do rolet – zestaw idealny

Haczyk montażowy, płytka montażowa, mechanizm do rolety oraz napinacz łańcuszka to popularne i często kupowane akcesoria do rolet. Ich montaż jest łatwy i instynktowny – każdy w domowym zaciszu przymocuje je we właściwym miejscu, bez potrzeby użycia gwoździ albo śrub, a nawet wiercenia. Bezinwazyjny demontaż i montaż to kluczowe atut nowoczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – co warto pamiętać

Kupujesz rolety wewnętrzne? Oto zestaw akcesoriów, który otrzymasz od producenta:
– haczyki montażowe,
– napinacz łańcuszka,
– napięcie boczne tkaniny.
Podczas używania rolet wewnętrznych niektóre akcesoria mogą się wysłużyć. Zwykle współczesne akcesoria do rolet mają wysoką jakość, ale gdy podziała na nie zbyt duża siła, to mogą się złamać. Tak może przydarzyć się, przykładowo, z uchwytami mocującymi, jeżeli zbyt szeroko otworzymy skrzydła okien. Nie musisz od razu wymieniać wszystkich rolet, w zupełności wystarczy kupić parę małych części z kategorii akcesoriów do rolet wewnętrznych. Twoje rolety po tej prostej naprawie będą służyć jeszcze długie miesiące, a nawet lata.

Akcesoria do rolet dzień i noc

Roleta dzień noc polecana jest osobom, które pragną kontrolować ilość światła docierającego do pomieszczenia, ale nie wymagają pełnego zaciemnienia. Zestaw akcesoriów do rolet dzień noc to nieodłączna para rolet okiennych. Wśród nich są częścisłużących do zwijania oraz rozwijania rolet. Bezcenną pomocą w montażu i późniejszym użytkowaniu będzie napinacz i łańcuszek. Zadaniem napinacza jest poprawne opuszczanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie będzie się plątał ani przycinał.