Zakupy

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Chcesz nabyć akcesoria do alkoholu? Koniecznie odwiedź tę stronę

Domowa produkcja alkoholi, niegdyś niezwykle popularna, dziś powraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas nie tylko względy finansowe (nalewki przyrządzane na własną rękę są znacznie tańsze niż te ze sklepu), ale także możliwość przygotowania trunków według własnych upodobań, pociąg do eksperymentów i zadowolenie jakie daje spożywanie swoich alkoholi. Gros osób samodzielnie wyrabiających domowe napoje wybiera nalewki, piwo, winobądź cydr, acz nie brakuje też wielbicieli domowego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w których alkoholach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Produkcja alkoholu w domu jest niemożliwa bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – specjalnych balonów, pojemników, korków czy rurek. Na dodatek do każdego typu trunku potrzebne są odmienne akcesoria – w przypadku piwa są to m.in. kotły i chłodnice, zaś dla wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak katalog koniecznych akcesoriów się nie kończy, jako że butelki z alkoholem trzeba odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź inne alkohole domowe jesteśmy w stanie wykonać samemu. Dużo lepiej będą jednakże wyglądać butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami i ozdobnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez albo bez wstydu podarować najbliższym jako upominek. Osobny typ takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych alkoholi, ale także tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter imprezy.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]