Wszystko o zdrowiu

Wibroterapia – opinie lekarzy i pacjentów o systemach Vitberg

Na http://bit.ly/2QLngjV uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy można kupić urządzenia do wibroterapii dla prywatnego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, opierająca się na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało albo skupić się na konkretnym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii polecają fizjoterapeuci, lekarze medycyny sportowej i rehabilitanci.

Wibroterapia pomaga podnieść sprawność organizmu na wiele sposobów: poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej poprawiają krążenie w nogach, uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednakże pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość testowania swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]