Wszystko o zdrowiu

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Więcej w temacie marki Vitberg na polakuleczsiesam.pl

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – ocena autora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, że zaledwie po kilku sesjach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed komputerem. Ponadto, korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło również sen testującego, dzięki niwelacji napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność zabiegów, ponieważ wtedy działanie wibroterapii odczuwa się szybciej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także jego estetyka, wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji oraz to, iż jest to produkt rodzimej marki. Osobom rozważającym kupno pełnego zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego części) zaleca się sprawdzenie mat masujących w poradniach Vitberg obecnych na terenie całego kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]