Vitberg, Vitberg opinie
Wszystko o zdrowiu

Produkcja zestawów RAM Vitberg+ – wibroterapia w Polsce

Z roku na rok wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, służące zarówno lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do wibroterapii

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja składa się z kilku działów, między innymi z: montowni, działu elektroniki, wykrawalni i szwalni. Zaprojektowanie urządzenia zabrało kilka lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddaje się odpowiednim testom. Poszycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]