Wszystko o zdrowiu

Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Zajrzyj tutaj jeśli jesteś zainteresowany Vitberg opinie

Czy wibroterapia może pomóc ludziom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy bóle kręgosłupa, ból ramion i szyi czy uczucie ciężkości w nogach. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje kolana, szyję, plecy, biodra lub nogi. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co przekłada się na spokojniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Aparat RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną zaletą urządzeń marki Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich elementów bądź skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]