Wszystko o zdrowiu

Od klienta do pacjenta – poznaj historię firmy Vitberg

Co powinieneś wiedzieć o marce Vitberg?

Dowiedz się jak wygląda wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad 20 lat trudzi się wytwarzaniem sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na kanale YouTube.

Lata praktyki w poręcznym urządzeniu marki Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie podniesienie jakości życia pacjentów cierpiących na rozmaite dolegliwości. Pełny aparat jest złożony z sześciu części aktywnych i dwóch nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki podziałowi aparatu na pojedyncze moduły można swobodnie dobierać do modułu podstawowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do składu urządzeń firmy Vitberg wykorzystywane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od rodzimych dostawców. Poszycie przygotowane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. W trakcie produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny wysokiej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elektroniczne elementy sterowania, są ręcznie składane, a potem indywidualnie sprawdzane przed skierowaniem do kupującego.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]