Wszystko o zdrowiu

Najlepsze metody wybielania zębów

Zdrowe i śnieżnobiałe zęby to marzenie wielu osób. Niestety mnóstwo negatywnych składników niszczy nasze szkliwo i powoduje, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze pasty wybielające wystarczają. Jak odzyskać zachwycający uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – odzyskaj mocne i śnieżnobiałe zęby

Czyszczenie uzębienia po każdym posiłku pomaga utrzymać zdrowe szkliwo, ale nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznym wyglądem. Bakterie i inne przyczyny powodują, że nasze zęby przestają prezentować się ładnie. Domowe zabiegi wybielające (żele, nakładki, lakiery), mogą spowodować uszkodzenie szkliwa i nadwrażliwość. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna posiada szereg narzędzi, które przywracają zębom naturalny odcień. Jakie zabiegi są obecnie najpopularniejsze? Stomatolodzy szczególnie polecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje zauważalne rezultaty już po trzech sesjach. Światło emitowane przez lampę jest całkowicie bezpieczne dla szkliwa.

Wybielanie zębów – specjalistyczny preparat do naświetlania

Jak odbywa się wybielanie zębów metodą BEYOND? Najpierw trzeba sprawdzić czy w jamie ustnej nie ma ubytków. Potem przy pomocy specjalistycznego szablonu oznacza się kolor zębów przed zabiegiem. Po przygotowaniu pacjenta do zabiegu, stomatolog przystępuje do nałożenia żelu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Ważne jest także dobre dobranie PH żelu. Środek naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny usuwając przebarwienia. Zabieg BEYOND wybiela zęby nawet o 14 tonów, efekty są więc niesamowite i utrzymują się do dwóch lat. Po zabiegu trzeba unikać barwiących napojów i potraw przez co najmniej ok. 7 dni. Świetne efekty zapewnia również wybielanie zębów za pomocą szyn wybielających.