Wszystko o zdrowiu Zakupy

Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Zobacz, gdzie kupić ochronną przyłbicę, wejdź na http://tinyurl.com/y6do8xtw

Pandemia koronawirusa, która opanowała cały świat, kompletnie zmieniła nasz bieg życia i relacje społeczne. Zasady dystansu społecznego narzucają obowiązek używania licznych środków, które mają chronić nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do urzędu bądź banku, gdzie zwykle obracamy się w większym skupisku ludzi, musimy bezwzględnie założyć na usta oraz nos ochronną maseczkę. Co jednakże zrobić, jeżeli ciężko oddychamy w typowej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowego użytku w formie mini przyłbicy

Osoby, które sądzą, że bawełniane maski ochronne są niekomfortowe i mają problemy ze swobodnym oddychaniem w trakcie ich używania, mogą wyposażyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed stycznością z patogenami równie dobrze jak maska chirurgiczna, tzn. zasłania nos oraz usta, ale jednocześnie umożliwia swobodne oddychanie. Jej największymi zaletami są wygoda, trwałość oraz niewielka waga, która nie przekracza 7-10g. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z tworzyw, dzięki którym może być wykorzystywana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z folii PET po założeniu można odkazić, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (nawet do trzydziestu razy) za pomocą mydła.

Kto może używać wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Taką maseczkę wielorazową zaleca się stosować każdemu, kto dba o bezpieczeństwo, jak również komfort. Osoby powyżej 60 roku życia, mające kłopoty z oddychaniem, starsze czy sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek zakładać ochronne maski podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie ogranicza ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Nie zakłóca ona działania funkcji FaceID, co zapewne docenią młodsi użytkownicy.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]