Vitberg opinie
Wszystko o zdrowiu

Dla sportowca i dla Pani domu – zestawy do wibroterapii Vitberg

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy Panią domu, z pewnością Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, w którym wytwarzane są moduły do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich pobytu w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, stres, bolące biodro czy regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to polski producent modułów do wibroterapii, która w rezultacie wieloletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszelkie ich części składane są ręcznie. Firma dba o skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]