Vitberg opinie, Vitberg
Wszystko o zdrowiu

Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej intensywności, może znacznie poprawić komfort życia ludzi skarżących się na bóle nóg, szyi oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Moduły Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z modułu bazowego (koniecznego do pracy całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]