Wszystko o zdrowiu

„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Dowiedz się więcej o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych segmentów czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W aparacie częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeżeli zechcemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dopasować je do własnych preferencji, konieczne jest dokupienie modułu: Kolana, Nogi, Szyja, Biodra lub Metabolizm. Przy użyciu tych modułów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom kolan i łydek, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Sesje rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na korzystanie z nich we własnym mieszkaniu.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]