Marketing Usługi

Zaproś klienta do biura – firma w Street View

firma w streetview Kraków

Google Street View to najbardziej kreatywne rozwiązanie internetowe współczesnego świata. Umożliwia oglądanie dalekich państw i ogromnych miast bez opuszczania domu – dzięki pomocy sieci www. Z koncepcji Street View mogą skorzystać również firmy na terenie całej Polski (na przykład w Krakowie czy Gdańsku).

Zaciekaw odbiorców wizytówką firmy w Street View

Nowoczesność aplikacji Street View to niewątpliwie danie możliwości użytkownikom z różnych krajów poznawania innych kultur oraz architektonicznych cudów. Wystarczy wstawić w Google Maps dokładną lokalizację, a zobaczymy panoramiczne zdjęcia danego miasta lub aglomeracji. Wygląda to tak, jakbyśmy byli na wirtualnym spacerze, mogąc udać się w wybranym kierunku. Firma lub organ państwowy może posługiwać się Street View upubliczniając użytkownikom rzeczywiste obrazy swojego wnętrza. Pełni to niebagatelną rolę w szczególności w przypadku firm handlowych. Street View to doskonały bodziec przyciągający wielu nabywców.

Firma w Street View – czego przeważnie szukają konsumenci

Koncepcja firmy w Street View jest sprzężona z usługą Google Maps, z której często korzystają konsumenci szukając danych o miejscowych pubach, salonach kosmetycznych czy jednostkach państwowych. Aplikacje te są rzecz jasna przystosowane do urządzeń przenośnych. Trzeba jednak pamiętać o przygotowaniu profesjonalnych fotografii, podanych w tej wizytówce on-line, bo to sprawia, że konsumenci dowiedzą się o naszej firmie w Street View. Jeśli więc mamy chęć zainwestować w tę usługę, zwerbujmy profesjonalnego fotografa.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]