Logistyka, transport, spedycja Usługi

Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Po więcej informacji o parking lotnisko Kraków Balice zajrzyj tutaj.

Najistotniejsze zalety lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły dużą popularność, to komfort, sposobność przybycia nawet w najbardziej oddalone zakątki naszego globu oraz szybkość. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością konieczność dotarcia na lotnisko – a multum osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie łączące się z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Tani parking w Krakowie – podróżuj spokojnie, twój samochód jest bezpieczny

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało przygotować swoją podróż tak, żeby do lotniska dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą rzecz jasna martwić się o swój pojazd, gdyż parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie auta. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niezmiernie ważne w czasie opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług parkingu monitorowanego przy lotnisku możemy liczyć także na spore udogodnienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Prócz tego kierowcy mogą uzyskać pomoc załogi parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo obniżenie ciśnienia w oponach bądź rozładowany akumulator.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]