Usługi

Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Po więcej informacji o serwis okien Warszawa cennik zajrzyj tu.

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien negatywnie oddziałują również czynniki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać serwisanta. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalna ekipa serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]