Turystyka i podróże Usługi

Wynajem apartamentów w Zakopanem – jak szukać pośród setek ofert?

Szukasz szczegółowych wiadomości o apartamentach Zakopane? Idealnie trafiłeś! Kliknij w to miejsce

Zakopane to jedna z najbardziej obleganych miejscowościwypoczynkowych w Polsce. Jakie atrakcje oferuje ono turystom? Jakimi kryteriami należy się kierować podejmując decyzję o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Apartamenty w Zakopanem – zaplecze noclegowe i najpopularniejsze atrakcje

Położone w pobliżu najwyższego pasma Karpat Zakopane cieszy się popularnością zarówno w zimą, jak i latem. Rozrywkę znajdą tutaj przeróżne grupy przyjezdnych – Ci zainteresowani skorzystaniem z tras narciarskich, miłośnicy wydarzeń sportowych oraz trekkingu. Na zlokalizowanej w Zakopanem Wielkiej Krokwi, będącej naturalną skocznią narciarską, przeprowadzane są konkursy, podczas których konkurują zawodnicy ze wszystkich stron świata. Przyjezdni mogą również skorzystać z kolei linowo-terenowej „Gubałówka” lub pokonać jedną z pieszych tras turystycznych – m.in. na Czerwone Wierchy, do Doliny Kościeliskiej czy na Giewont. Na co wypada zwrócić uwagę postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Powinno się najpierw sprawdzić, jakie usprawnienia oferuje wybrane miejsce noclegowe oraz czy posiada atrakcje dla dzieci, np. plac zabaw. Niezwykle ważna jest też lokalizacja – rozchwytywane są zarówno domy na uboczu, jak i apartamenty w okolicy tras turystycznych czy w centrum Zakopanego.

Wyszukaj najlepsze apartamenty w Zakopanem – skorzystaj z wyszukiwarki

Zaplecze noclegowe w Zakopanem jest bardzo obszerne – na miejscu dostępnych jest mnóstwo noclegów, które spełnią oczekiwania niebywale kapryśnych gości. Do wyboru są m.in. domy, apartamenty (również typu studio) bądź rezydencje. Na przybyszy oczekują przeróżne udogodnienia, które sprawią, że urlop w Zakopanem staje się szalenie wygodny – niektóre domki są wyposażone w palenisko, oferują dostęp do SPA, a także gwarantują wynajmującym niezbędne urządzenia AGD (pralkę, żelazko, chłodziarkę) oraz RTV (telewizor, radio). Nowocześnie umeblowane domy i rezydencje pozwalają odpocząć po aktywnie spędzonych godzinach na stoku narciarskim. Postanawiając o wynajmie apartamentów należy również sprawdzić, czy dana kwatera posiada parking oraz – jeśli chcemy wziąć ze sobą psa – czy jest przyjazne dla domowych zwierząt. Szeroki wybór ofert udostępniają portale internetowe umożliwiające filtrowanie ogłoszeń zgodnie z różnymi kryteriami. Z wykorzystaniem prostej wyszukiwarki błyskawicznie można znaleźć domek czy apartament dostępny w interesującym nas okresie, który zapewnia parking, posiada miejsce zabaw dla najmłodszych i widok na góry.

Nasze dane kontaktowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]