Marketing Usługi

Rekomendowany fotograf Google – usługi zgodne ze standardami Google

Skorzystaj ze wskazówek rekomendowanego fotografa Google na https://www.fotografsv.pl

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a wiele podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Opcja zdalnego przejścia się po firmie przysporzy sporą ilość nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, jego przygotowanie powinno się powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, jak również wykonania materiałów zdjęciowych, które będą umieszczane w wizytówce Google. Nie jest to osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc charakteryzuje się profesjonalizmem. By uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić co najmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością zdoła wykonać wirtualne spacery Google Street View i rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy nieprawidłowo zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna też reguły wykonywania takich fotografii i samo zamówienie wypełni dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też często dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy np. YouTube lub Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest sporym atutem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po wybraniu miejscowości uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo legitymować się szczególnym logo, które sygnalizuje, iż posiada on stosowne umiejętności i jest zawodowcem w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]