sale weselne kraków, organizacja przyjęć weselnych kraków
Usługi

Przyjęcie weselne – na co zwrócić uwagę podczas jego organizacji?

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym bliscy narzeczonych oraz sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybór odpowiedniego lokalu na wesele, w którym goście będą bawić się w ten wyjątkowy wieczór w najlepszych warunkach.

Sala ślubna – postaw na wszechstronną obsługę

Wybierając salę na wesele narzeczeni musi uwzględnić parę znaczących okoliczności. Na wstępie musi znać liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, żeby być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, żeby mieli salę do tańca. Poza tym narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od miejsca ślubu położona jest sala weselna i czy dojazd do niej będzie bezproblemowy. Jeśli na ślub poproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innej miejscowości, wypada szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się bogata sieć hoteli. Kolejną kwestią jest sama organizacja wesela, a więc dekoracja sali, zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i ułożenie menu. Te obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie całościowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny dla młodych par z z południa Polski

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować przyjęcie weselne w szalenie malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne urządza się od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się zniewalającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ponad stu gości. Przyjęcie można wyprawić także w plenerze przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała aż 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż usytuowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Podróż gości po ceremonii do Pałacu nie będzie zwykle trwać dłużej niż jakieś pół godziny.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]