Branża budowlana Usługi

Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Więcej informacji o usługach świadczonych przez biuro projektowe Kraków

Pracownia architektoniczna świadczy obszerny wachlarz usług – spełnia marzenia osób, które pragną osiedlić się w praktycznym i wygodnym domku, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt opracowuje całościowy projekt obiektu, a w następnej kolejności czynnie nadzoruje postęp prac, planuje renowację budynku lub proponuje aranżację już egzystujących domów, jak również projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektów?

Szukasz nowatorskich, ciekawych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się od wielu budynków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie komfortowy, a równocześnie nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające obecne nurty architektoniczne, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkalnych czy domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi pensjonaty, żłobki, obiekty rekreacyjne i kawiarnie. Konfiguracja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy, jak również specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro architektoniczne może również rozplanować funkcjonalne i przestronne garderoby, które pozwolą na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]