Usługi

Profesjonalna opieka nad grobami

Zleć opiekę nad grobami Kraków

Wygląd nagrobków zmarłych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, jeśli groby zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Szczególne problemy zaczynają się natomiast, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, czyli zakładanie ławek lub doradztwo przy dopełnieniu administracyjnych formalności oraz poprawienia liter.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, jakie będziemy musieli zapłacić osobom opiekującym się grobami naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od zakresu pomocy – gdy decydujemy się na jedynie pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało grób co trzydzieści dni, musimy pogodzić się z wydatkiem około 400 zł co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki uzależnione są również od gabarytów grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]