usługi cateringowe kraków
Usługi

Planujesz ważne przyjęcie? Postaw na profesjonalną usługę cateringową

Gdy organizujesz ważny event biznesowy czy rodzinny, na który zapraszasz sporą ilość uczestników, na ogół nie będziesz w stanie w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując napoje oraz małe przekąski w supermarkecie – duże eventy przeważnie potrzebują właściwej oprawy też w kwestii posiłków. Wszak nie przystoi stawiać na stolikach gości po prostu herbatników i oranżady. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Jakie warianty cateringu świadczą profesjonalne firmy?

Profesjonalne podmioty świadczące usługi cateringowe przeważnie oferują parę jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc obsługa spotkań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany głównie na wesela, urodziny czy chrzty. Oferty te są szczegółowo dopasowane do potrzeb konkretnych wydarzeń, przez co dostrzegalnie różnią się m.in kosztem i spektrum dań proponowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringowej warto pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą wyraźnie opisać własne oczekiwania, ale jednocześnie być także otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera organizacja eventów przeróżnego rodzaju to jego praca, zatem doświadczenie nabyte w tym obszarze powoduje, iż może on podsunąć rozwiązania, które zadowolą ogół naszych gości.

Catering – posiłki przygotowane przez zawodowych szefów kuchni

Przygotowanie poczęstunku już dla skromnej grupy gości może stać się ogromnym problemem, głównie wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na uzgodnienie innych ważnych elementów wydarzenia. Daje to także sposobność poczęstowania gości rewelacyjnymi posiłkami przygotowanymi przez doświadczonych kucharzy. Trzeba przy tym zaakcentować, iż ważną cechą potraw, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale również ich prezentacja na stole. Oprócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez posiadają również swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]