Logistyka, transport, spedycja Usługi

Parking przy lotnisku – bezpieczny postój na czas wakacji

Dowiedz się więcej o Balice parking

Latanie jest popularnym sposobem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się w podróż musimy dojechać na lotnisko. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy postawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]