Usługi

Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Catering weselny - więcej szczegółów o tej usłudze.

Imprezy okolicznościowe, które są z reguły istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, komunie lub wesela, od dawna nie są już urządzane w mieszkaniach jedynie dla najbliższych krewnych i znajomych. Obecnie są to imprezy, na których bawi się nierzadko ponad stu gości. Oczywiste jest więc to, iż jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę ułożyć jadłospisu, a następnie przyrządzać oraz zaserwować dania uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy świętowanie może trwać wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł ogromny popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Czy opłaca się zamówić catering weselny?

Organizowanie przyjęcia weselnego to silny stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na dobór wystroju sali, przygotowanie zaproszeń , sporządzanie listy gości czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości napojów oraz zakąsek serwowanych w czasie zabawy, a co kluczowe – przyrządzanie gorącego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zbierze ich przy stole. na przyjęciu weselnym powinien mieć znakomitą oprawę. Goście bowiem oczekują tego, żeby stoliki były pięknie ozdobione i poprawnie nakryte, dania były wyśmienite i atrakcyjnie ułożone na talerzach, a także aby obsługa na czas serwowała gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kelnerów, managerów i szefów kuchni, obytych w obsłudze eventów zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w salach.

Catering weselny – bazową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się własnymi zasadami, zarówno w kwestii atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe z reguły posiadają ułożone wstępnie menu proponowanych dań głównych, trunków oraz deserów pasujących do estetyki wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację nawiązując kontakt z jej reprezentantem. Klient ma zatem możliwość samemu ułożyć kartę dań z sugerowanych dań. Warto jednakże podkreślić, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe sugestie i nierzadko na życzenie kontrahenta zgadzają się przygotować unikalne kompozycje potraw.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]