Usługi

Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Dalsze informacje o organizacji imprez firmowych na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia firmowe to nie tylko spotkania integracyjne bądź wspólne grille dla zatrudnionych i ich rodzin, intencją których uformowanie trwałych więzi pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, aby uczcić zdobyte kontrakty, a także różne sympozja, gale dla partnerów biznesowych i szkolenia. Takie imprezy muszą być dobrze przygotowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później do działań promocyjnych.

Gdzie urządzać imprezę firmową?

Jeżeli nie posiadamy na terenie firmy odpowiednich wnętrz, które nadają się do organizacji w nich gali, warto sprawdzić usługi najmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych gości uroczystości. Istotne jest, by miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoim wystrojem do charakteru organizowanej uroczystości. Ekskluzywne spotkania dla kontrahentów firmy, podczas których fetowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny odbyć się w pierwszym lepszym lokalu. Wypada w takich wypadkach wyprawić imprezę w unikalnym miejscu, które ostatecznie uwydatni doniosłość uroczystości. A jeżeli na event poproszeni będą uczestnicy nie mieszkający w bliskiej okolicy sali trzeba zdecydować się na lokal, zlokalizowany nieopodal bogatej bazy hoteli, do której można dojechać błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej

Organizując imprezę firmową nie wolno przeoczyć tak ważnego elementu, jak dostarczenie obecnym gościom gorących oraz zimnych przekąsek i napojów. Idealnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania solidnej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówiony punkt pysznych dań dla obecnych, ale również pomoże w wyborze menu i zajmie się ustawieniem stolików. Podczas ekskluzywnych bankietów wskazane jest również zapewnienie obecnym na sali najlepszej obsługi. Opłaca się więc korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, ale i zdumiewające wizualnie dania, a także kelnerów, którzy będą serwować potrawy do stołu w szykowny sposób.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]