Usługi

Niezapomniany ślub? Doradzi Ci wedding planner

Uzyskaj pomoc wedding plannera Kraków na whataday.pl/

Ślub to na pewno największe wydarzenie w życiu wielu osób. Nic więc zaskakującego, iż organizując tę uroczystość staramy się uniknąć niemiłych niespodzianek i przyczynić się to tego, aby ta okoliczność na długo zapadła w pamięć zaproszonych. Jak pewnie wielu z nas już się przekonało, zaplanowanie wesela to poważny kłopot – należy zadbać między innymi o wypożyczenie sali, zatrudnienie zespołu oraz dekorację świątyni. Podczas nerwowych czasem starań łatwo niestety nie pamiętać o niektórych sprawach, co potrafi skutecznie zniszczyć atmosferę tego niepowtarzalnego wydarzenia. Właśnie dlatego nowożeńcy coraz chętniej wybierają porady, które zapewnia wedding planner. Na czym jednak one polegają?

W czym doradzi wedding planner?

Najważniejszym atutem zatrudnienia wedding plannera jest niewątpliwie komfort oraz spokój – nie musimy zajmować się podpisywaniem kontraktów z kapelą, dekoratorem, właścicielem lokalu czy fotografem. Wskazówki, jakie proponuje wedding planner to również idealne wyjście dla tych osób, które nie znają realiów branży ślubnej i nie wiedzą, jak znaleźć najlepszych kwiaciarek czy DJ-ów. Tymczasem znający ją dokładnie wedding planner powie nam, jak znaleźć te propozycje, jakie z pewnością trafią w ich oczekiwania. Dzięki temu wesele na pewno okaże się niezapomnianym wydarzeniem i odbędzie się bez nerwów.

Ile wydamy na wskazówki wedding plannera

Wbrew powszechnym opiniom na wskazówki wedding plannera powinny postawić nie tylko pary z zasobnym budżetem. To wszak doskonałe rozwiązanie dla przyszłych małżeństw zamierzających ograniczyć wydatki wiążące się z weselem, ponieważ obyty na rynku usług weselnych wedding planner może wybrać aż o połowę mniej kosztowne oferty. Tym bardziej, że świadczone przez niego wskazówki nie są w ogóle poważnym wydatkiem. Ze względu na różny zakres usług jakie świadczy wedding planner, ich cena jest zazwyczaj ustalana indywidualnie z poszczególnym klientem. Natomiast w porównaniu do innych wydatków związanych ze ślubem ten z pewnością nie jest ogromny.

Nasze dane kontaktowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]