Usługi

Kto i dlaczego korzysta z usług biur detektywistycznych?

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, odszukać cenne informacje na temat pracowników, a także rodziny. Doświadczone biuro detektywistyczne świadczy wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. wierności partnera, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, warunków i sposobu opieki nad małoletnim czy ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru prawa czy nowych technologii, co pozwala na prostsze zdobycie cennych danych.

Agencja detektywistyczna – kto często korzysta z jej usług?

Do agencji detektywistycznych zwykle zgłaszają się osoby pragnące dowieść niewierności żony lub męża i przedstawić je jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się też sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług świadczonych przez doświadczone agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy chcące sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – dlaczego warto zaufać zawodowcom?

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który pozwala w szybki i skuteczny sposób uzyskać kluczowe dane. Są to między innymi profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich pracownicy mają też praktykę w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć w przypadku rozprawy sądowej.