pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie www Kraków
Marketing Tematyka stron internetowych Usługi

Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Powszechność internetu oraz prostota użycia go do wyszukania potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, że każda marka pragnie aktualnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony firmowej nie oznacza, że klienci nas znajdą – kluczowa jest wszak widoczność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, działających jedynie na określonym obszarze lub nawet w jednej miejscowości, na przykład w Katowicach czy też w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach sklepów lub usług używają głównie fraz lokalnych, czyli mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “sklep z elektroniką kraków”, “masażysta kraków” albo “ciastkarnia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych podmiotów na przedstawienie swoich usług ewentualnym odbiorcom, mieszkającym w konkretnym mieście. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych posiada wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO ukierunkowane są na zwiększenie widoczności głównie fraz lokalnych, np. poprzez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze tworzenia stron internetowych i optymalizacji, pozycjonowania od ponad 10 lat. Przez ten okres dobrze poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i tym sposobem pozyskać nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie rozbudowę treści, optymalizację techniczną strony oraz pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może sprawdzać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]