Marketing Usługi

Google Partner – program dla agencji reklamowych

Google Partner - zapoznaj się z bezkonkurencyjną ofertą

Google AdWords jest wymieniany wśród najefektywniejszych technik pozwalających na promocję w sieci. Opiera się na wyświetleniu internautom linków sponsorowanych o zawartości dostosowanej do konkretnego wyszukiwania i może zwiększyć zyski nawet o ponad połowę, o ile kampania AdWords zostanie odpowiednio poprowadzona. Wbrew temu, co myśli wielu z nas, zaplanowanie wydajnej kampanii AdWords to rzecz dla sprawdzonych profesjonalistów i bez właściwych umiejętności jest prawie niewykonalne. Warto więc powierzyć to zaufanej agencji SEO. Jak ją znaleźć? Nie będzie to problemem – wystarczy jedynie dowiedzieć się, czy wybrana firma zdobyła certyfikat Google Partner.

Google Partner – co to jest?

Google Partner to program, jaki sieciowy gigant przygotował, by zagwarantować klientom korzystającym z AdWords fachową pomoc. Polega on na przyznaniu agencjom marketingowych odpowiednich wskazówek, dzięki którym są one w stanie stworzyć efektywne kampanie dla swoich klientów. Aby agencja zdobyła certyfikat Google Partner, jej pracownicy powinni posiadać certyfikaty Google AdWords, a ona sama musi udowodnić biegłość w kierowaniu funduszami strategii. Google nadaje tytuł Google Partner agencji SEO jedynie po skrupulatnym jej sprawdzeniu. Co jednak oznacza on dla zamawiających?

Co daje certyfikat Google Partner?

Certyfikat Google Partner świadczy o tym, że pracownicy wybranej firmy posiadają kwalifikacje, które pozwalają na dobór odpowiednich taktyk podczas prowadzenia kampanii. Poprzez Google Partner zyskujemy też pewność, że firma, z którą nawiążemy współpracę, ma dostęp do wszystkich nowinek oferowanych przez sieciowy koncern, zaś jej pracownicy biorą udział we wszystkich kursach organizowanych przez Google, a także korzystają z jego pomocy technicznej.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]