Branża meblarska Usługi

Gdzie najczęściej wykorzystuje się meble ze stali nierdzewnej?

W kuchniach, fabrykach przetwarzających artykuły spożywcze i salonach kosmetycznych czy też gabinetach medycznych niezmiernie ważne jest zachowanie maksymalnego porządku. To wymusza nie tylko zastosowania rygorystycznych procedur i użycia środków odkażających, ale także właściwego wyposażenia. Utensylia oraz meble użytkowane w takich punktach nie powinny pochłaniać zanieczyszczeń, a ich powierzchnia powinna dawać możliwość łatwe i dokładne mycie oraz dezynfekowanie. W związku z tym w miejscach, gdzie istotna jest higiena, najlepiej stosować mebli ze stali nierdzewnej.

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej – regały, blaty, okapy

Meble ze stali nierdzewnej są niezmiernie często wykorzystywane w fabrykach przetwórstwa spożywczego, piekarniach oraz restauracjach. W zapleczach kuchennych stołówek czy lokali gastronomicznych wykorzystuje się między innymi regały do przechowywania żywności, blaty i stoły. Poza tym warto napomknąć o zmywakach i okapach, jak również wszelkiego rodzaju stojakach stosowanych do wyrastania pieczywa. Efektywną eksploatację lokalu zapewnią meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – dzięki nim można zorganizować funkcjonalną kuchnię nawet na niewielkiej przestrzeni.

Medycyna także korzysta z mebli ze stali nierdzewnej

Planując wymiary mebli ze stali nierdzewnej, producent uwzględnia też potrzeby gabinetów medycznych i kosmetycznych. Tu szczególne znaczenie mają stoły i regały pozwalające składować w sterylnym otoczeniu przyrządy oraz środki używane w trakcie zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej spełniają wszystkie wymogi stawiane względem sprzętu stosowanego w gabinetach medycznych – pozwalają na zachowanie jałowości otoczenia, są estetyczne i mocne.